FAT BURNING (spalanie tłuszczu) – ćwiczący wykonują w takt niezbyt szybkiej muzyki proste ćwiczenia tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Tajemnicą sukcesu jest trening pozwalający utrzymać stałe tętno 120-130 uderzeń na minutę.

Układ  ćwiczeń zależy od inwencji twórczej instruktora i naszych indywidualnych możliwości. Podstawową zasadą jest: im więcej chcesz schudnąć, tym częściej musisz trenować.

 

ABT (abdominal, buttocks, thighs) - klasyczna rozgrzewka, po której następuje seria ćwiczeń i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Ćwicząc regularnie osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki oraz płaskiego brzucha

 

TBC (total body conditioning) - to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe z dodatkiem obciążenia, wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, ukształtować sylwetkę, przyspieszyć metabolizm

W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku.

Gwarantujemy, że po pierwszych zajęciach poczujesz te mięśnie, o istnieniu, których nawet nie miałaś pojęcia.

 

STEP - ćwiczenia wykonywane są na małym stopniu w rytm muzyki. Step jest dość intensywną i wymagającą formą aktywności ruchowej, wzmacnia wydolność fizyczną i spala tkankę tłuszczową

 

STRETCHING – czyli rozciąganie mięśni jest nieodłącznym elementem każdego treningu i niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki rozciąganiu będziesz gibka jak kot, twoje mięśnie, ścięgna i stawy uelastycznią się a figura wysmukli.

 

 ZUMBA- zaispirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę niezapomnianej zabawy, a co za tym idzie wprawiają w dobre samopoczucie i oczywiście pozwalają spalić dużo kalorii :) Zumba zawiera w sobie połączenie wielu rytmów latynoskich i międzynarodowych, takich jak: merengue, salsa, cumbia, cha-cha, twist, reggaeton i wiele innych. Aby uczestniczyć w zajęciach nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba być również wysportowanym; wystarczy poruszać ciałem w rytm muzyki i czerpać z tego radość. Zumba to zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek.

 

 CELLULIT STOP- są to nowe zajęcia, opracowane tak, aby w maksymalny sposób zredukować objawy cellulitu, tzw. "skórki pomarańczowej". Ćwiczenia głównie na najbardziej problematyczne obszary damskiego ciała, takie jak: uda, pośladki, biodra, brzuch. Mocny trening aerobowy z nastawieniem na wzmacnianie i wysmuklanie ciała pobudza przepływ limfy, usuwając toksyny z przestrzeni międzykomórkowych, sprzyja uwalnianiu tłuszczu rozłożonego nierównomiernie w postaci widocznych zmian grudkowych. Dla lepszych efektów polecamy w połączeniu z serią masaży antycellulitowych.

 

 ACTIVE- Trening ma charakter aerobowy (tlenowy). Intensywnosć zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Forma polecana wszystkim, na każdym poziomie zaawansowania. szczególnie osobom z nadwagą.