Serdecznie zapraszamy do Naszego gabinetu na masaż,

który jest idealnym uzupełnieniem aktywności fizycznej.

 

Masaż relaksacyjny pozwoli zrelaksować się po stresującym dniu, przyniesie ulgę zmęczonym i obolałym mięśniom, przyspieszy regenerację sił i przemianę materii wzmacniając organizm. Poprawi wygląd skóry, która po masażu jest gładka i elastyczna. Masaż jest polecany osobom, które pragną osiągnąć upragniony spokój i odprężęnie.

 

Masaż leczniczy poprzez swoje specjalistyczne działanie rozluźni napięte i przeciążone mięśnie, złagodzi ból,  przyspieszy ich regenerację po różnego rodzaju urazach i stanach zapalnych. Masaż zalecany również przy dolegliwościach związanych z tzw. rwą kulszową i rwą barkową. Dla osiągnięcia optymalnego efektu masaż wykonywany jest w seriach. Ilość i częstotliwość zabiegów jest dobierana i ustalana indywidualnie, w zależnośći od schorzenia.

 

Drenaż limfatyczny ma na celu usprawnienie przepływu limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych. Działa oczyszczająco na cały organizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii. Wzmacnia odporność. Polecany Paniom z problemem np. opuchniętych nóg, opuchniętych oczu lub całej twarzy (drenaż twarzy) oraz walczących z cellulitem.

 

Do masażu limfatycznego zalicza się antycellulitowy Masaż bańką chińską, który jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z cellulitem. Efektem masażu jest znaczna poprawa jakośći skóry, która staje się bardziej jędrna, gładka i elastyczna. Cellulit staje się mniej widoczny lub całkowicie zlikwidowany a obwód ciała poddany masażowi zmniejsza się. Masaż wykonywany jest w seriach od 6 do 12 zabiegów lub np. profilaktycznie 1 x w tygodniu. Czas trwania i ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie.

 

 

 

Cennik: - na masaże zapraszamy w poniedziałki i środy

 

-Masaż relaksacyjny całego ciała               -100 zł (ok. 60 min)

 

-Masaż pleców i karku                                      -50 zł (ok. 35 min)

 

-Masaż stóp                                                            -30 zł (ok. 30 min)

 

-Drenaż limfatyczny (jedna część ciała)  -30 zł (ok. 20 min)

 

-Masaż antycellulitowy

bańką chińską   + klasyczny             -100zł ( ok. 60 min)

 

-Masaż sportowy                                                  -100 zł/60 min

 

-Masaże lecznicze:                                               -50 zł/30 min         

- Peeling całego ciała                                        - 70 zł (ok. 40 min)

 

                                                                     

 

Uwaga: Przy zakupie pakietu (min. 5 zabiegów) – 20 % rabatu